Prosinec 2009

KONEC

31. prosince 2009 v 12:01 | Domcha :)
O blogu se dozvěděly ty, co se dozvědět nemají. Kvůli tomu je všechno, co jsem napsala, použito proti mně. Taky vám to připadá jako policejní výslech? Mě taky. A tak s tím prostě skoncuji. Mám nový blog, který ale dám névšem. Jen těm, co mě pravidelně těší svými komentáři. Žádným cizím lidem ne ! Jestli máte zájem, ozvěte se mi na email.

Vulpes Vulpes :)

30. prosince 2009 v 19:48 | Domcha :)

http://vulpes-vulpes.blog.cz


Alvin & Chipmunkové ( 1 )

29. prosince 2009 v 17:56 | Domcha :) |  Jiné

Flurry ? Záhada

29. prosince 2009 v 13:30 | Domcha :) |  Deníček
Flurry je nakonec Flurryna a neskutečně mě to štve, protože jsem blbá a nepoznala jsem to hned. Jakože poznala, ale bylo mi to jedno, je mi fakt divný reklamovat zvíře. A navíc se mi zdá, že čeká žížalky, já nemám sehnaný majitele, a do zverimexy je dát nechci, achjo ! Co jsem komu udělala :´( Ale je bohovská. Včera u mě spinkala tak, že jsem se normálně rozbrečela, protože mě strašně dojalo, jak mě může mít někdo tak rád :( A pořád by chtěla být semnou, jde vidět jak jí chybí kamarádka. Snad to s mamčou nějak pořeším :) A už tolik nepšiká, čajíček s medem asi hodně pomohl, uvidíme zítra, jestli to nepřestane, musíme na veterinu.

Vábničky přišly, a JSOU FAMÓZNÍ! Zaječí vřeštidlo je v pohodě, ale myškovačka je trošku těžší, nevěděla jsem, že je taková potichu a strašně jemná, dělá mi problém udržet dech abych byla chvilku na stejném tónu ale je to super ! Áách, hnedka teďka vyrážím na posed, i když v tuhle dobu nic nenavábím, tak si to jdu vyzkoušet, jelikož je to hlasitý a doma by mě zabily :D Jooooooo !!!

Flurry - hodded standart

28. prosince 2009 v 17:04 | Domcha :) |  Deníček
A zapomněla jsem říct a znovu poděkovat Hyppy, za půjčení financí k přepravce. Opravdu moc díky, ale strašně mě to mrzí :(

Flurry

27. prosince 2009 v 21:13 | Domcha :) |  Deníček
Já vím, jsem "trošku" na palici. Mamka mě zabije, přinejmenším uškrtí. Ale mám ho doma.Můj sen. Flurry z Vaňkovky :) Bílý hodded s černou. Ách. Ale je nemocný,pšiká :(

Lak kouše Mikeše do ocasu a žere jahodovou Milku.

26. prosince 2009 v 23:39 | Domcha :) |  Deníček
Chlemch. Začátky jsou vždycky nejhorší. Když prostě nevíte co říct, ale máte toho plně na povídání. Kéž bych měla nějakou nonstop kamarádku, které bych to vykládala, a nemusela bych ty žvásty vykládat tady na blogu. Jo , a Ívuše se nepočítá, ta není nonstop ! :D

Dárečky :)

25. prosince 2009 v 21:33 | Domcha :) |  Deníček
Tak nakonec jsem přeci jenom něco ještě dostala. Jednu nádhernou,jemňoučkou a barevnou dečku,která mě zrovna teď zahřívá nožky.Mrau.Od maminky s tatínkem krásný set Rexona Woman, kdy je tam sprchový gel a deodorant.Taky je v tom krásný přívěšek, kdy na kovovém řetízku jsou tři kabelky. Potom jsem od tatínka dostala tisícovku, z které jsem si koupila ty vábničky a reflexní obojek. Potom jedu do Brna,v neděli,koupit si křečka a ještě něco, nevím co :) Od Daffa jsem dostala Myslivecký kalendář a od Duffa společně s naší rodinou bonboniéru. A to bude asi vše :) Mám z toho velikou radost,opravdu. Jela jsem z Prahy už teď domů , protože mě Duff šíleně nametl ... grr ! A ještě jsem zapomněla na řetízek od babičky. Je nádhernej , boží .. budu na něj dávat pozor , slibuju :)

Splnění mého přání :)

25. prosince 2009 v 0:42 | Domcha :) |  Deníček
Tak , a je to tady. Konečně jsem si za obdařené peníze koupila myškovačku, zaječí vřeštění a reflexní obojek. Já se tak nemůžu dočkat , až zajdu ráno na poset , a zavřeštím ... Ach :) Konečně uvidím na živo lišku. Jasně no , řeknete si , že je blbost , kupovat si vábničky když nelovím, ale tak prostě já jsem ještě neměla tu čest lišku naživo vidět u nás v přírodě , a to je jich u nás hodně , a tak jsem si to pořídila. Vyfotím třeba alespoň pár fotografií a tak :) Ježišky , jak já se těším ! Jíp ! A jelikož jsem neměla žádný dárek pro maminku , no měla , ale nechala jsem ho doma - dělala jsem jí náramek pro štěstí - tak jsem jí koupila reflexní obojek pro Lorda. Snad bude mít radost, ona věci na Lorda prostě miluje :) Takže koupené zboží :
Zaječí vřeštidlo , Myškovačka , Reflexní obojek
Nu , dohromady mě to stálo 580 Kč. Já jsem strašně ráda , že jsem sehnala tak levné vábničky. Jahoo ! Dneska je skvělý den :))

Pípídápamdapmá

24. prosince 2009 v 2:05 | Domcha :) |  Deníček
Dnešní den je o ničem , no opravdu. Sestřenka si ráno odkráčela pryč , a nechala mě tu samotnou ! No teda dobře , úplně samotnou né.. dneska je první den , kdy jsem vzhůru a vůbec se mi nechce spát. Ale opravdu. Vždycky se mi alespoň klíží oči. ale teď ? Nedokázala bych usnout. Fakt ne. Tak koukám na Novu Shopping a těším se na zítřek. Počkat , né na zítřek. Ale na později :D To je tak neuvěřitelné , že jsem vzhůru. A strašně mě to mrzí. Protože se vsadím , že zaspím. I když nevím kam. Ale zaspím. Jo , už vím kam ! Na bažanty. Půjdu. S Lorďákem. Cheché , jo , mucheché :) Těším se. Pokud mě zavede opět k tomu hnízdu , vezmu si i ta ostatní , šedá péra. Za dvě minuty jsou dvě hodiny ráno. Ouá , pomalu to utíká. Teď jsem si třeba poprvé za celou noc ( a ráno ) zívla ! Já jsem ale debil , takový kraviny jsem píšu. Leze mi ta nespavost na mozek.

Trošku přičmoudlá

23. prosince 2009 v 19:52 | Domcha :) |  Deníček

Jingle Bells :)

23. prosince 2009 v 10:25 | Domcha :) |  Deníček
Cink.Cink.Cink.Bum ..

Praha

21. prosince 2009 v 20:32 | Domcha :) |  Deníček
Zítra jedu do Prahy. Strašně se těším , no opravdu :) Doufám,že se zúčastním nějakého potkaního srazíku , i když se zatím nic neplánuje :( Ale já něco naplánuju ! :D Velice se tam těším , i když tady zanechám kus mého života - morčátko , myšku a křečky :( Doufám , že si nepřivezu tradičně nějakou obludu domů . No , uvidíme :D Strašně se těším na Silvestra . Už mám slíbené jen pro mě bílé víno ! Jéjej :D To budou mít holky kocovinu . Já samozřejmě né :P Těším se na kočičky , na koníčky .. budu se modlit za Čiperku :´( Pojedem hned zítra na vyjíždku , teda paráda :) Opravdu se těším . Ale né na cestu . Pfuj , nesnáším jízdu autem . Další moje fóbie . Jak jedeme víc jak 75 a já si to uvědomuju tak jsem strašně posraná . Tfuj :D Já vím , jsem hrozná , strašná , a divná . Chtěla bych být v jiném těle . Jo , určitě o tom ještě napíšu článek :) Takže ahoj Ívuško , Kate , Piškotku , Drakenku , Joakimku a Cheeriosku :(

Cee-Cee , věř mi ..

20. prosince 2009 v 21:09 | Domcha :) |  Deníček

Narodila jsi se jen 16.7. V krásném vrhu po ještě krásnější mamince Jahůdce ( *R.I.P.) a po tatínkovi Cheerioskovi . Byla jsi už odmalinka mojí favoritkou . Vypadala jsi jako můj nejúžasnější křeček Jerry . Stejná barva , stejná povaha .. jak jsi vyrostla , měnila jsi se v ďábla . Byla jsem rozhodnutá si nechat jen jednoho křečka z vrhu . Byla tam moje nejoblíbenější barva . Váša . Ale ty jsi zvítězila . Zvítězila jsi , protože jsi mě dokázala hryznout , a to žádný můj křeček ještě nikdy neudělál . Byla jsi prostě vyjímečná . Vůbec jsi se nebála . Vůbec jsi nespala . Pořád jsi se točila v kolečku a dělala strašnej bordel . Byla jsi tak dokonalá , tak maličká , tak bezbranná .. Přišla jsem do pokoje a chtěla jsem ti dát dropsík . Ale ty jsi už nebyla . Ležela jsi na dně klece , a očička otevřené . Začala jsem plakat , nemohla jsem tomu uvěřit . Vzala jsem si tě na ruku . Chodila s tebou po pokoji a za chviličku jsi ode mě měla celý tvůj krásný a hebký kožíšek důkladně promočený . Ne , nemohla jsem tomu uvěřit . Dávala jsem ti pusinky . Povídala jsi s tebou . Ale pochopila jsem potom , že je konec . Že jsi odešla , a nechala jsi mě tu samotnou . Princezno , zrovna před vánoci :cry: Před Vánoci , když má být člověk šťastný . Ale bez tebe prostě nemůže . Umřela jsi ve špatnou chvíli . Tak mladá . Nebudeš mít na zahradě hrobeček . Půda je moc tvrdá , nejde vykopat jamka . Tak proč ty , princezno , proč ty :(

Nikdy na tebe nezapomenu . Nezapomenu na to , jak jsi měla plesnivou klec, protože sis schovávala do domečku plno dobrůtek . Jak jsi zblajzla všechno , co jsem ti dala . Jak jsi mě kousala něžně do prstu , jak si mnohokrát utekla a já tě vždycky našla za televizí . Nezapomenu na ty krásné chvíle , kdy jsi mi běhala po těle a kousala mi kalhoty . Na ty chvíle , kdy jsi se narodila . Sbohem , miláčku ..

Alespoň jsi s maminkou . Určitě se tam proháníte , tam nahoře . A je vám spolu dobře . Kamarádíš se s Jerrynkou a navzájem se obdivujete , jak máte krásné a úplně stejné kožíšky . Doufám , že tam jsi šťastná , Berunko ..

New :)

20. prosince 2009 v 12:21 | Domcha :) |  Deníček
Mám nový desing . Krásný , že jo ? Ten , kdo ho dělal -> najdete to dole v zápatí :) Akorát ještě nemám srovnané menu , takže se nedivte . Poprosila jsem Estel , aby to spravila . Dneska možná něco přidám , ale nevím nevím . Mám teďka pěknej šlus .


Bez přestání

18. prosince 2009 v 22:39 | Domcha :) |  Deníček


Choulila se v malé mušli ,
povídajíc velkému šušni :
" Nebe nad nebem stálo ,
bez ustání povídalo " .

Velký ruměnec choulí se k pláči ,
netopýr očekává velkou mašli .
Tučňáci zdobí stromeček ,
svetr obíhá domeček .

Poezie , jež nemá žádný význam . Stejně jako tenhle článek.

Uá .

18. prosince 2009 v 12:27 | Domcha :)
Jdu si tak do školy . Chvátám , chvátam , nemám chvíli dech . Mám zase zpoždění , vybírala jsem si dlouho svačinu v obchodě . Jsem u školy . Říkám si , jestli jsem blbá nebo jsem přišla včas - skupinka 3 deváťáků , u autobusu velká skupinka .. tak jdu do školy . Tam otevřou dvě paní učitelky a povídají " Dneska se nejde do školy , stala se havárie . Tady v přízemí . Prasklo potrubí . A v pondělí a v úterý taky nechoďte , chybí moc dětí - jsou chřipkové prádzniny . Až 4.ledna , jo ? " Nebudu tajit , že jsem málem omdlela :D A ona na mě " Co zíráš ? :D Tak jsem šla domů . Teda alespoň směrem . Šla jsem do obchodu . Tam jsem si koupila časopis - Myslivost . Měla ho tam , jupí !

Dále byl můj směr drogerie Teta . Tam jsem koupila 400g černé slunečnice , a dva pískací gumové balónky . Menší ale na chlup stejný krom barvy pro Bertíka a větší pro Lorďáka . Bertík už ho vyzkoušel a je z něho nadšenej . To jsem ráda :) Potom jsem šla do Dimba . Ptala jsem se tam na šantu kočičí a neměly . Tam vždycky strávím strašně moc času , mají tam obrovský výběr . Takže jsem tam koupila mrkvové pamlsky od Mlsouna , tyčinky pro Mikeše , čokoládu pro Lorda a Candies ovocné pro mě a pro Bertíka - když ony jsou tak dobré :D

No jo , jenže mi nezbyly peníze na rodinu .. co s tím , sakryš ? :D To byly peníze pro dárky pro spolužáky , jenže škola je zavřená , tak jsem koupila pro zvířata a zbylo mi 13 Kč :D

To znamená - žádnej volejbal , žádná besídka , žádnej sbor , žádný dárky , žádný cukroví ... ach jo , proč já !

Sečteno a podtrženo

18. prosince 2009 v 12:25 | Domcha :)
Celý Brněnský běžecký pohár :P Ale nevím jestli mě všechny vyjdou . Minimálně ale na ještě půjdu . Je jich ještě 8 .

Většinou jen spálený loket jak jelen .

18. prosince 2009 v 12:23 | Domcha :)
Naše tréninky jsou každý den v pondělí,úterý a ve středu .