Recept na dobrou náladu

30. listopadu 2009 v 18:27 | Domcha :) |  Deníček

neexistuje


Dneska je 30.11.09 . Překvapivě . A dneska má svátek jedna moje milovaná osoba , při které to ale bohužel nelze tvrdit ,že je to opětovné . Chtělo by to svátek bez Ondřejů . Pak bych možná byla šŤastnější .

Kdybych s ním byla ..
tak zaprvé bych mu koupila obrrr plyšáka , nějakého krásnýho medvídka . Potom bych zašla do květinářství a koupila bych mu tmavou růžičku -> tu mám moc ráda :) No .. pak bych ho samozřejmě celýho zlíbala , od hlavy až k patě . Potom bych ho chytla za ruku a šly by jsme na konec světě .

Jenže já s ním nejsu , a tak předstávám je konec .

Vy si třeba jako myslíte , že už to trvá strašně dlouho , to moje trápení . Ale já ho prostě nikdy nepřestanu milovat . Nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy v životě . Jsem blbá , já vím . Na slova od ostatních jakože na světě běhá tolik lepších kluků , to je prostě kravina . On je jedinej , nejkrásnější , nejúžasnější , nejlepší , nejhodnější ( eh ) , nejroztomilejší , nejkouzelnější - mohla bych pokračovat do nekonečna .Blah Blah Ful . Asi to k ničemu nevede . Ale tohle je asi jediný téma , při kterém dokážu popsat tisíce deníku , a mohla bych ho popsat jako toho nej--- což on opravdu je . Jenže , je tu jeden háček .

ON MÁ RÁD JINOU .

Ale stejně mě kecá . Kdyby mě to alespoň řekl , abych se s tím pořád netrápila - a já se budu trápit pořád a kdykoliv - že o mě prostě nestojí . Ne . On mi to udělá ještě těžší . On vyjmenuje moje klady , jako kdyby mě měl alespon´trochu rád . Ale on nemá . Což je chyba .

z5 ke jménu

Dneska je 30.11.09 . Dneska má svátek jakýsi Ondřej . Vykujila jsem na něj plán . Takovej strašně promyšlenej , chachá !!

Normálně jsem vzala Ferrero Rocher a připsala k tomu vzkaz . Později jsem vzkaz odstanila . A dneska ráno , když jsem šla s mojí milovanou Ev zamknout šatnu , tak jsem mu to vložila do kapsy od bundy . Bylo to velice jednoduché , bundu měl hned u dveří . Tak stačilo jen prostrčit ruku . Ještě že jsem to nemusela přelízat . Uf . Kdyby mě někdo chytil , jak bych to vysvětlovala .. ?

A dneska odpoledne čekám jak blbec , jestli si toho všiml . Vešel do šatny , koutkem oka se na mě podíval / já to viděla ! / nasadil si bundu , obul si boty .. a nevšiml si toho ! Pfff ..

Noo .. a to očokováčokováni mě sere . Asi nebudu moct jet na závody . A nebudu moct pobrat všechny kokina . Ale stejně se narvu do toho mikrobusu . A pokradu všechny kokina . Muhehé !


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Běžíte

Ano , závodně 20.4% (11)
Ano , pro radost 40.7% (22)
Ano , sprint 3.7% (2)
Ne , ale chci 3.7% (2)
Ne , nechci 31.5% (17)

Komentáře

1 Nathuš Nathuš | Web | 30. listopadu 2009 v 19:46 | Reagovat

Proč já blbec jsem se nenarodila jako kluk a proč já blbec se nejmenuji Ondřej a proč já blbec nejsem ten samý Ondřej kterého myslíš a nedostanu toho MEGA PLYŠÁKA!!!!! XD Vždycky jsem chtěla takový ty obr co dostávají naše hvězdy česko-slovenska. Jj holka, to já ho nikdy nepřestanu milovat se ti jednou vmstí =D

2 einsam einsam | 30. listopadu 2009 v 19:56 | Reagovat

[1]: No a .. :)

A plyšáka bys stejně nedostala , kuš ! :D

3 Aailyyn Aailyyn | Web | 30. listopadu 2009 v 20:00 | Reagovat

No, za plyšáka bych se Ondřej chtěla jmenovat taky ;-)

4 einsam einsam | 30. listopadu 2009 v 20:02 | Reagovat

[3]: Achjo , všichni řešítě plyšáky . A aby někdo hodil slovo na Ondru , to né :D

P.S : Právě jsem se dozvěděla od mého milého že Ondra není moc na holky , a že je mu to jedno :( Abych toho prý někdy nelitovala .

Já lituju už teď , že jsem do něj bezhlavě zamilovaná , a on nic .. :´( A když se na mě podívá ... och !

5 Safo Safo | Web | 30. listopadu 2009 v 20:32 | Reagovat

ok, tak něco k tomu:D. máš pravdu v tom, že pro každýho je na světě jenom jedna osoba. to jako jo. ale lidský hormony sou debilové a zachvilku tě to potáhne k jinýmu. možná z toho nemáš radost, ale asi to tak fakt bude. no, a když se tomu budeš bránit, tak se utrápíš k smrti nebo z toho zešílíš, i takový případy už byly a nebyla bys první. všechno je v tobě a tvých rozhodnutích......

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama