Masožravý psí opilec Hedvika útočí .

29. listopadu 2009 v 18:27 | Domča :) |  Deníček
Tohle je velice vysoce běžecká záležitost . Ti , co neběhají závodně , ti ať si článek ani nečtou . Nemá to cenu . Mým profesionálním jevům a běžecké mluvy prostě nebudete rozumět . A ani se o to nepokoušejte . Jasné ? - Takže to prostě shrneme -> běžci ať neotvírají tenhle článek !


Je mi jasný , že jste to otevřely . Tím pádem budu muset psát o něčem jiném , než běhu a závodech . Ale kdybych o něm psala , tak bych vám hned na začátku řekla , že jsem uběhla necelej 1 km za necelé 2 minuty . Chvalte , chvalte !

• Co třeba
záhlaví ?
Jestli to záhlaví není příšerně krásný , bouchněte mě do hlavyauuu. A jestli není hezkýpořád mám na hlavě boulytak je velice převelice originální . A jestli ne , plácněte mě po zadkužádná červená skrvna , žiju ! Tak , aby jsme to shrnuly , měly to být šipky - obecně řečeno terč . Myslím ,že to tak trošku vypadá . Nebo ne ? Dobře . Nejdřív to byl terč . Ale jelikož mi nešly dělat v PF trojúhelníčky , všechno jsem to smazala a nechala jenom kruh . Do kruhu jsem dala brush , kytičku . A nelíbilo se mi to . Tak jsem udělala zase jen kruh . A pak jsem udělala čárou ty hovadiny okolo . MÁ TO BÝT MĚSTO - NEBO TRAŤ , PŘES KTEROU BĚŽÍM -> to si domyslite samy :) A nevěděla jsem , co do toho dát . Brushe vypadly z mozku . Tak nápis . Tak jsem udělala příšerně originální věc - v různých úhlech jsem tam napsala Einsam . A jelikož tohle je blog běžeckýv neděli NEtak jsem tam dala slovo běžííííííí , aby jste neřekly . Né běží , ale běžíííí - běžím s vítrem o závod . Tak tohle je vysvětlení toho nahoře . Přibydou ikonky do menu . MUHEHE !

• Šipky - já , drsnej
šipkař
Ano , to jsem já - drsnej šipkař . To se nikomu jen tak nepovede , dát maximálně 83 bodů za jeden hod ! Ale dala jsem double , a mám takovej dojem že i triple :D No , dneska byl turnaj . Jsem přišla fandit . A přijmou mě do klubu :) :D Jelikož tam teď mamka pracuje , můžu tam hrát od 1.ledna každééj den . Teď jenom když tam bude nějaká akce a ták :) Je to tam nádherný . Kam se podívate , stovky pohárů . Mají jich minimálně 320 . Nejde to ani spočítat . Ale kvůli vám , až se budu nudit , tak to udělám . A někdy určitě nafotím . No , uvidíme . A nejlepší je , že tam mají led . Takže ušpiním 5 skleniček , vyberu jim všechen led , naleju si minerálku , seberu jedny Laysky a jdu hrát . To je život , řeknu vám :) A všichni jsou tam tak milý , hodní . Strejda mě dal dokonce soupravu nádherný šipek , v takovým profesionálním pouzdře ! :D Jup :D A to to mám jen kilometr od baráku . No neberte to ! :D

Momentálně ujíždím na tomhle songu . Naprosto překrásný , čistý , jemný .. :)

Já jsem tušila , že v tom Autorským klubu nebudu dlouho :D 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Safo Safo | Web | 29. listopadu 2009 v 18:37 | Reagovat

:D necelej kilometr může být i 100 metrů a to teda za necelý dvě minuty, třeba 5 sekund že?:DDD ne já myslím, že už všichni víme, že běháš parádně, takže jen tak dál. no a ta písnička ..... krása to je. dneska mi celej den do repráků bubnuje elektro, takže je to příjemná změna:)

2 einsam einsam | 29. listopadu 2009 v 18:41 | Reagovat

[1]: Bylo to tak 980 m :D Ale nevadí , že :) A to jsem běžela klusíííčkem :D Jen tak na pohodu prostě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama