Zima , zima , zima !

31. října 2009 v 14:53 | Lesní Dominika :P |  Jiné

Rozhodla jsem se napsat , jak to u nás vypadá . Jak se každý den rodiče díví , kamže to tak brzo ráno stávám . Jak se každej diví , že o víkendu stávám o půl šestý , místo abych spala do oběda . Jo , to je život :) Je to bývalá skládka . Větší louka , kterou ze dvou stran ohraničuje les a z druhý dvou stran silnice . Za silnicí je samozřejmě les . Tenhle článek bude dost , dost dlouhý .. :)
- Nahoře na fotce aspoň vidíte , jaká je ráno strašná ale strašná zima :D Všechno je zmrzlé , tvrdé , na kališti je vrstva tenkého ledu , posed klouže jako po dešti .. A to je jen pár záporů :) Ale všechno je to tam úžasné , i přes tohle . Však si vemte myslivce . Ten dělá v dešti , mrázu , krupobití , ve vedru , v bouřce ... prostě za každého počasí . Já se strašně těším až bude sníh . Půjdu na šoulačku ... :)

Tohle je posed z krmeliště na posed . Opět můžete vidět vlevo že je tráva zamrzlá - já vám nelžu , že je minimálně deset stupňů pod nulou .

Když vyjdu z krmeliště nahoru , naskytne se mi tenhle pohled . Řeknu vám , je to to nejkrásnější , co mě mohlo v životě potkat . A ještě vám řeknu takovou historku . Včera jsem byla opět na posedu , a představte si , co se mi stalo . Přijela za mnou Městská policie . Já jsem jím šla naproti a strašně jsem se lekla , že jsem něco udělala . A oni se mě celkem směšně ptaly , co jsem dneska viděla , a tak . Jsem měla slzy na krajíčku , fakt :D A pak , když jsem řekla , že jsem Nováková , tak Jarek si vzpoměl , a už to bylo ... :D O víkendu s ním jdu na čekanou , či na muflony . Až mu taťka zavolá .. :) No prostě úžasný .

No , a dneska mě potkal v půli cesty , když jel krmit . Tak mě vzal nahorů .. :)) A pak přijel krmit i za mnou , ale hned zmizel :(( Asi musel do služby . Každopádně dneska jsem viděla srnu a srnče , nádherný to pocit . Ta malinká na mě pořád tak koukala , byla užaslá .. :)) A pak jsem tam seděla v domnění , že ještě něco přijde .. hodina odbila .. zmrzlá prdel .. zmrzlý ruce .. SMSka od mámy .. tak jsem se vydala domů , ale ještě jsem šla nahorů na krmeliště ( jsou tu dvě , jedno nahoře , druhé dole , vlevo od posedu ) .

Poznáte , co je na té fotce za stopu ? :)) No a tak jsem šla nahorů a vypadla mi MP3ka z kapsy . A od té doby nefunguje . Áchjo . No a tak jsem šla pomalu dále .
Prostě nádhera .. :)) Miluju to tam . A teď fotky ;))
To je můj dech .. :D Byla fakt zima ! :D

Byla celkem tma :) A jinak v tom pařezu je sůl a vedle pařezu je zelí / plesnivý :D /

Pokud uvidíte tuhle holku , budu to asi já :D

Další fotky příště :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nathuš Nathuš | Web | 31. října 2009 v 16:51 | Reagovat

Čéče, zespoda není vůbec poznat, že seš to ty:D, ale žít se ti musí blaze, krásný to pohled XD

2 Safo Safo | Web | 1. listopadu 2009 v 21:25 | Reagovat

jj já kvůli tomu sice nemusím vstávat brzo ráno, pač vím kde ty srnky 100% sou, ale je fakt, že to ráno má taky něco do sebe: ten klid

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama