Přespolní běh ( 9 . 10 )

9. října 2009 v 15:50 | Einsam :) |  Jiné

Dne 9.10. se konal na Základní škole v Lysicích přespolní běh . Trasa měřila 2 km a byly tam samé kopce . Běhalo se v lese , a bylo tam hodně rušivých elementů , a hodně nebezpečných překážek , a prudký kopeček dolů . Ale všichni jsme to zvládly a daly jsme do toho maximum !!

Začalo to tím , že jsem přišla v Pondělí do školy , a Míša na mě hned vyhrkla , jestli se chci v Pátek ulít ze školy . Tak jsem jí teda řekla , o co jde , a ona odpověděla , že se jede na závody . Tak jsem kývla . Já naivka jsem si myslela , že jedu jako divačka , víte co .. No , a pak jsem se dozvěděla , že jedu závodit na přespolní běh do Lysic , a to už tenhle Pátek .

A tak se jelo .

Dorazily jsme v 8 na místo a my jsme startovaly v 9 : 30 . Měly jsme spoustu času . Já samozřejmě zase žrala :D No , pak jsme se různě nudily , seděly jsme v šatně , kecaly s ostatníma závodníkama a byly strašně , strašně nervózní .

A je 9 : 30 .

Paní učitelka ze základní školy nás seřadila vedle sebe , jedna škola jde za sebe . Já měla číslo 64 . Tři , dva jedna ... PÍSK !! A vyrážíme . Jedna holčena spadne , podívala jsem se na ní , bylo to fakt ošklivý , všichni jí tam podupaly , chtěla jsem se zastavit ale musela jsem běžet , pan učitel by mě zabil . Tak jsem běžela . Všichni do sebe strkaly , já předvedla své umění alá Matrix a nespadla jsem ! Ten start je dost hnusnej . Dost jsem se děsilo toho dupotu , dupaly jsme jak stádo slonů . A první větší kopec . Některé holky co vedly na začátku stojí . Já to vysprintovala nahoru , je to paráda . Pak pár malých kopečků a teď to hrozný nebezpečí . Průdký kopec dolů . Jsou tam šutry ( jako všude ) a kmeny ( jako všude ) , a je to fakt dost dole . Dostala jsem se do vedení .

Poté jsme vyběhly menší kopeček a já jsem skočila ze svahu dolů , abych si o ten jeden metr ulehčila cestu xD A tady to začalo . Já nevěděla , že jsem skoro u cíle . A musela jsem se zastavit . Nemohla jsem dýchat , skoro jsem z toho brečela . JE to hnusnej pocit . Pýchalo mě v hrudníku , ale to tak strašně .. Vzpomněla jsem si na Danova slova , zatla jsem zuby a běžela dál . Udělala jsem dva kroky . Poté jsem to došla rychlejšími kroky ( i ty mi dělaly dost velké potíže ) a nějak se dokulhala do cíle , předběhla jsem ještě jednu holku .

Jsem 46 . ze 74 .

Pak jsem se tam úplně psychicky zhroutila , slzy tekly proudem a všichni se na mě tak dívaly .. Fakt , mě to bylo strašně líto , že jsem dostala křeč , nedala jsem do toho prostě maximum .. nemohla jsem mluvit , a hlavně jsem nemohla dýchat . Sedla jsem si do trávy a utírala si ( TOMOVOU ! :D ) mikinou slzy . Bylo mi fakt hnusně . A pak přišel pan učitel a řekl " Už nikdy víc , co ? To si říkají všichni " . Ale já to miluju ! Úplně jsem byla natěšená , až vyrazím , fjů ... úplně jsem to milovala , miluju když můžu běžet , jsem tak svobodnááá ..

A to je konec .

Ta holčena na tom byle fakt zle . Měla střep v dlani a druhou dlaň měla roztrhlou , pak měla náplasti na kolenou , bylo mi jí líto , a hlavně se na ní všichni čuměli , tak jsem jim nadala .. víte , jak je to hnusný , když se na vás nějací dětská čuměj , a vám není zrovna do smíchu , a třeba brečíte ? Je to hnusný ... A pak si jeden kluk vyvrkl kotník , na tomhle závodě to nebylo zas takový sado maso . Ale je to jeden z nejnáročnějším přespoláků vůbec , tím myslím v těhle mladších kategoriích .

A získaly jsme 3 . místo v družstvách ( školách )

Kdybych jim to neposrala ... ÁCHJO :´( každopádně se těště nevímkdy na fotky od pana učitele ;)

Miluju ... <3


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cherees Cherees | Web | 9. října 2009 v 15:56 | Reagovat

Tyjo chuděro. Já nechápu jak to někdo může  uběhnout. Ja na tělák vůbec nejsem:D a už vůbec né na běh.. A náhodou umístění je parádní, já bych byla poslední:D

2 Safo Safo | 9. října 2009 v 21:22 | Reagovat

krásný umístění a parádní výkon na poprvý, však už sme si to řekli:). lysickej přespolák je prostě brutální, kamoška si tam minulej rok rozbila koleno tak, že nemohla ještě 3 týdny pořádně chodit. máš můj obdiv a úctu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama