1 . zaří 2009

1. září 2009 v 20:27 | Einsam :) |  Deníček
Na začátku upozorňuji , že Anet tohle nesmí číst ! A myslím to jako vážně , Aneto .. :D

Dneska byl první školní den . Heh . Naivně jsem si myslela , že dostanu oběd . Ale paní kuchařky , alias důchodci ve starém věku ještě neměly namazané šrouby v kloubech , aby něco mohly uvařit . Takže jsme trpěly hlady , já jen s mojí věrnou Jahodovou Milkou na uklidněnou a borůvkovým jogurtem za 5 Kč po boku . A ten jogurt byl pěkně hnusnej . Ráno jsem vstala , půlhodiny jsem vstala , to víte , já a vstávání , heh . Oblíkla jsem se do županu a celou půlhodinu bědovala , jaká je mi zima . Nechtějte být u nás doma :D Pak jsme si jakože vzala svačinu , nemůžu zapomenout , že jsem si vyčistila chrup . Minule jsem to zapomněla napsat a kolik děcek mě za to seřvalo , že jsem prase , když si nečistím zuby .. :D No , namalovala si oči jakože Kleopatra , a myslela na mého Vášu . Pořád . Dokola . Utápěla se v depresích . Miluju ho . Strašně moc . Ale on ? Určitě jen trochu ... Ale jak říkám . Jsem naivní a pesimista , takže .. :) Mě chce vidět ! Došla mi tahle SkuMeSka :
Já jsem asi zešílel , pořád na tebe musím myslet
Že je to romantický ? Že jo ? :D Ale k věci - ono je to šílený , když na mě myslí ? Tsss :D Měla jsem chuť mu napsat , že mě teda jako urazil , ale nakonec jsem splodila , že :
A co si myslíš , že dělám celý den já ? ;) Miluju tě
Takže celý den ho miluju :D Potom mi to došlo , co jsem za kravinu napsala :D Á , sakra ! Teď vám tady dávám moje tajný rozhovory s klukem na V . :D To jsem se prokecala :D

No tak jela jsem autobusem a každej na mě čumel , jak už je to obvyklý . No tak že jo , člověk v celým černým se v autobuse moc nevidí , cožpak když má jít takhle do školy .. :D A ráno jsem nadávala že mi je zima a ve škole že je mi vedro ( promiň Evi .. ) Taky se E . omlouvám za to , že jsem jí ze samé nudy rýpala propiskou do ruk :D Fakt promiň , ale když .. měla jsem deprese , že dneska budu nosit ATLAS ! Uuu , ááá , na ty moje úžasnězdravý záda , že .. paráda ! Ani pití se mi tam už nevleze . A tak jsem si jakože ráno koupila čokoládu , strašně jsem se bála , že se mi budou smát . A zjistila jsem , že když se mi posmívají , tak je nemám ignorovat jak kdysi , ale prostě se tomu zasmát . Falešným smíchem . A ono to funguje . Pak se semnou dokonce baví . ZÁZRAK ! A poznala jsem novou kamarádku . Míšu . Je mi sympatická . Ale ten novej Pavel vůbec :D Fuj . Myslela jsem , že je to holka . A hádala se s K . , že je to holka . Hmmm , nebyla :D

Tak vás teda peaceakuju , a dlouho ( eh :D ) nenapíšu asi článek . Nechce se mííí , a mám zákaz na Pc . Peace
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cherees Cherees | Web | 1. září 2009 v 20:33 | Reagovat

Prosimtě tobě se posmívaj za oči a proč?? Víš co, takový lidi nemám ráda, nedokáží si najít normální důvod proč někoho nesnášej. (u mě tro byly křivý zuby no, ale za to nikdo nemůže ne?)

Ale tak vidíš, že prní den nebyl tak strašněj:-) Já ho prožila docela v pohodě, protože byly je 2 hodiny :D

2 Lucka a pesani Lucka a pesani | Web | 1. září 2009 v 20:34 | Reagovat

Jéé, to je krásný jak na sebe oba dva myslíte :) Ty jsi teď byla poprvý v nový škole nebo jsi zůstala na stejný? U mě ten den proběhl docela v pohodě. Nová škola nový lidi... ale jak říkám, první dojem OK.

3 Cherees Cherees | Web | 1. září 2009 v 20:38 | Reagovat

Aha, já se maluju porád černou (no ted už to střídám) ale nikdo mi do toho nemá co mluvit:D.. Ale já myslím, že to nebude tak hrozný:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama