Proč ona ? A proč já ?

3. srpna 2009 v 11:37 | Vaše depresivní Einsam |  Co má ráda

Teď prožívám snad největší trauma v životě . No , asi nevíte , že mám dvě myšičky . No , měla jsem ... Přijdu domů , jelikož mi včera večer Jahoda ( křeček ) zdrhla opět za pračku , tak jestli už je chycená . Byla . V mém baráčku je sestra s jejím přítelem . Přijdu , pozdravím . Chvilku kecám a pak to nejhorší , co se mi snad stát ani nemohlo ..

" Prý ti to nemám říkat , ale řeknu ti to . Včera ti zdrhla zase myš , tak jsem jí chytala . Až jsem jí skoro měla , tak přišel Biboo . A byl rychlejší .. "

Brečím . Fakt dost . Určitě to by Judhitka , jelikož ona utíká pořád . Oddělala jsem jim domeček , mají tam jen misky , hamák , kolečko a prolízačky , ale ona stejně utekla . Je mi tak mizerně .. můj dáreček , můj velikej poklad .. je pryč . Navždy , navždy Judhitko v mém srdci zůstaneš . A nikdy si to neodpustím , i když nevím , co bych měla dělat . Judhitko .. :´( Brala jsem ti dvě na výlety , vždycky mi byly na ramenou , běhaly mi po ruce , i když Jane někdy nechtěla . Kdyby se to stalo alespoň Jane .. ( vím , jsem hnusná , ale Jane je hodn plachá .. jsem hnusná .. )

Jsem hnusná , hnusná , hnusná !!!!!!

Až přijedu domů , věřte mi , že tomu debilovi Biboounovi zakroutím krkem ! DEBIL !

A to mám kočky tak ráda ..

Už jenom když si představím , jak jí Biboo chytil , a pak jí trápil .. je mi hrozně , věřte mi .. :´(
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Porcelain, Porcelain, | Web | 4. srpna 2009 v 14:48 | Reagovat

neber si to tak, poznám ten pocit... nemožeš zato že zdrhla... horšie by bolo keby si mala rybička a nekrmila ich ako ja... a potom plakala prečo všetky zdochli, nie? tak hlavku hore :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama