Hu !

4. srpna 2009 v 18:56 | Celkem nasraná Einsam |  Deníček
Pár novinek , které stejně nikoho nezajímají a nikoho zajímat nebudou , che .

1 ) Dneska jsem byla se sestrou a jejím přítelem v Pražské zoo . Nebudu počítat ty návštěvy , kolikrát jsem tam byla . Nejdřív jsme jely autem na Zbraslav , koupily jsme jízdenky , jely 112 na Smíchovské nádraží ( a já se koukala vyhlídkou na Velkou chuchli , samozřejmě , chi ) poté jsme jely metrem na Flórenc , z Flórence jsme přestoupila , jely jsme na Nádraží Holešovice , kdy v metru jsem se ptala jestli tady náhodou neprodávají Flurrho ( ehm , lentilková zmrzlina Mc Flurry z Mc Donaldu ) a sestra ( Nikča ) řekla , že ne . A tak jsme objevily mekáč , žééé :D Tak jsem si objednala to , co vždycky : Flurryho , malou Fantu a ovocnej sáček . Bohužel , měla jsem na sobě už dost zapatlaný oblečení , tak jsem si Chicken burger raději nekupovala :D Tou omáčkou se totiž vždycky zakecám . A tak jsme jely autobusem , jely a jely a dojely do zoo . A tak jsme procházely , žraly , pily a já ( jako vždycky ) se kochala minimálně 15 minut u kotulů ( kotul veverovitý ) . Achjo , tak strašně bych je chtěla domů , jsou tak krásný :( Jednou jsme byly v Olympii , to mi bylo asi tak 6 , a tam prodávaly páreček kotulů za 5o tisíc . Kéž by jsme si je koupila . A tak jsme pořád básnila že prostě chci tu fretku , u vydrách jsem byla nesnesitelná , pořád jsem to do nich hučela . No , cožpak já - však oni mě znají , a už jsou snad zvyklý . A dostala jsem 100 Kč na svátek ( jo , mám dneska svátek - jste si ani nevšimly , že ? Tak mě honem popřejte ! ) a to bych nebyla já , abych to hned neutratila ( jelikož jsem strašně rozmazlený fracek a neumím si vážit peněz , che ) . Ale to více v druhém číslé .

2 ) Moje stovka , stovečka . Tak , nejdříve jsem si koupily konturku , za 35 Kč , vytahovací , sice jsem byla upozorněná , že černý linky si s tím opravdu neudělám , tak jsem si jí koupila . Jelikož už jsem měla opravdu tužkovouočnímánii , a nikde oční tužku neměly , musela jsem si jí koupit . Zatím jsem jí neskoušela . A teď jsem si šla koupit černej lak . Chme , lak jsem si nikdy nekupovala ( tajně jsem kradla ségře .. no , tajně .. :P ) a tak jsem si málem koupila dva zdobící . Tak mě sestra upozornila a koupila jsem si lak normální , s kterým mám špatné zkušenosti ( koupila jsem si stejnej , kterým jsem se lakovala doteď :D Je hroznej ) . A pak jsem si koupila ješte blejzo . Měly tam malej košíček malin , já tam viděla 9.9o, a skoro když mi to snímala , tak jsem zjistila , že je tam 49.9o . Tak jsem to samozřejmě rychle dala pryč . Měla jsem u sebe jen 51 Kč . To je prostě pech .

3 ) A teď jsem doma . Sestřenka mě celkem naštvala , jak se dneska chovala . Mám chuť se na ně vykašlat a spát dneska doma . Ale to by na mě byly zase hnusný . No nic , budu spát tam , a basta . A bacha ! Mám slíbeno , že se svezu na Filoméně , tak vám zítra o tom napíšu ! Jestli se dostanu na PC . Odkaz vás přesměruje na její fotku . Kde samozřejmě vypadá úplně jinak , než jaká je :D Ale nevadí :P Ona prý strašně vyhazuje . Tak uvidíme . Radši si vezmu ( jako vzorná jezdkyně :P ) helmu . Kterou jsem nenosila .. ehm .. dva roky ? :D Ale nevadí :)Opravdu , pokud mě nebudete lhát , tak napište , jestli jste si celý článek přečetly . Dostane se vám odměna ! ( Ještě nevím jaká , mu-he-he )

Ádios !

P.S : Omluvte mé pravopisné chyby , ale nemůžu za to že neumím psát .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gabriella Gabriella | Web | 6. srpna 2009 v 10:10 | Reagovat

Do mekáče bych šla:-)) taky na sebe vždycky něco kydnu:-))
Nová tužka na oči by se taky hodila:-))
Já mám z koní až neskutečnej respekt a při svý šikovnosti bych na něj nevylezla..natož se povozit:-D

2 anne anne | Web | 7. srpna 2009 v 14:09 | Reagovat

bože, proč všichni dneska píšou o zmrzce z mekáče! miluju tu jejich kit-kat posypku a čokoládovou polevu*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama