Aloha °

21. srpna 2009 v 19:00 | Einsam :) |  Deníček
google.cz
Chtěla bych Vám , jakožto úplně obyčejný , nad smysli chápající občan říci , že jsem se již dnes odstěhovala k mým dvoum naprosto úžasným babičkám a že dnes s nimi shlédnu Šarlotinu Pavučinku . Mrawww ! Těším se na ten film jako malá holka :)

A taky jsem tam vzala Mikeše . Vzala jsem si batoh ( tam jsem dala mé pyžámko , křížovky a .. nabíječku ? ) a batoh na rameno ( asi 20 Psích Kusů + Jezdectví + Svět psů , pastelky za dvěstovky = se musím pochlubit xP , mobil , klíče .. a určitě ještě něco xD Jo , ehm .. deku pro Bertíka , granule pro Bertíka a Kong pro Bertíka :D ) a tu tašku comábýtnarameno jsem si dala okolo krku , posadila jsem na ní Mikeška a už se to jelo :D Samozřejmě že byl na kšírách a na tom krásným bílým vodítku . Mám v plánu tam vzít i Biba .. ale toho bych musela vzít v přepravce ( víte , jaká je to tíha ? Fůůů ) a nebo mě taky napadlo ho strčit do batohu :D Dobře , půjde do batohu , Awww :P A ještě nesmím zapomenout na granulky pro ně - a asi i konzervu .
Taky chci říct , že tam skládám puzzle . A začínám okrajema , a strašně mě to štve .. :D Protože jsem to přebírala jednou , babičky podruhé a stejně mě nějaký okraje chybějí .. takže .. Grrr :D Jinak tam mám i Bertíčka , takže hotový ráj - kdybych tam měla i křečky , doslova bych tam zůstala :) Samozřejmě kontrolovat pk fórum , jelikož Safo určitě ještě nemá mobil .. ;) Vlastně chodím domů jen koukat na fórum , jelikož křečci vydrží . Rauu , jinak jsem sama doma . Myslí si , že když je mi 1? , tak ještě nemůžu být sama doma - a to , že jsem v Praze byla pořád sama , je jaksi taksi nezajímá .. Wrau .. Už se těším , na toho Biba .. a letím , pá :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka a pesani Lucka a pesani | Web | 23. srpna 2009 v 18:01 | Reagovat

Baví mě číst tvoje články. Máš takovej zajímavej způsob psaní a to se mi líbí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama