Ach ..

8. srpna 2009 v 16:39 | Ostýchavá Einsam |  Deníček
Nějak se mi dneska zachtělo psát . Bohužel , následky odnášíte vy , ne já , muhehe . Přemýšlela jsem , že zplodím nějakou povídku - která bude o mě , a bude o pravdě , a pokud ne , tak alespoň z polovinky . O tom , jak strašně miluju kočky , a že je to celý můj život . Jelikož on to můj život je . Třeba příklad , předvčerejškem jsme byli v Tescu . Koukala jsem se na výrobky do školy , vytáhla jeden blok s koněm , co zívá ( nebo řehtá ? - Už si to nepamatuju ) , takovej grošák to byl , a říkám sestřence ,že je celkem pěknej . Tak přijde , samozřejmě o něm blábolí , vezme si ho i Dáša , a já se tam prohrabávám , a uvidím blok s nádhernýma koťátkama . Tak , jako vypadají ty .. ty ze statku . Tak řeknu , že já si vezmu tenhle . Ona na mě vrhne pohled , takovej .. nenávistnej ? Nechápavej ? Vysmívající ? V tu chvíli jsem to nemohla pobrat . Na mimiku já dobrá nejsem , když jí někdo moc neumí ( ehm .. ) . Samozřejmě že jsem se našla podívat k pouzdrůma samozřejmě že jsem si tam nevšimla kočičího pouzdra . Tak jsem řekla jak je to krásný , a že kdyby to nebylo růžový ( ehm , ehm .. růžovou nemám ráda a je pro děti :P ) tak si to koupím . A ona prej : Ty vole , ty už mě s těma kočkama sereš . Chápete to ? To , co ona mě řekla ? Já ne . Já jí nemám ráda . A bojím se jí . Všechno musí být po ní . Pomlouvá mojí mamku , taťku , sestru .. a ještě tak hnusným způsobem . Kdyby třeba řekla : " No , nic proti , ale tvoji rodinu nemám ráda " - Ale ona : Tvoje máma je strašná kráva , vlastně celá vaše rodina je pitomá , promiň jako ale je to fakt .. Takže i já jsem pitomá ? Až teď mi to došlo . CHCI PRYČ !

Ale nemůžu . Nemůžu , jelikož čekám na TOHO . TOHO , který mi přijede asi za 9 ( nebo 8 ) dní z Francie , a přinese mi Eiffelovku . Ten z netu , kterýho jsem ještě osobně nepotkala . Ten , který za mnou přijede na motorce , a bude u mě spát 3 dny . Ten , kterého mám tak strašně ráda .. Budu upřímná . Doufám , že si to ten dotyčný člověk nepřečte . Bojím se , že je to nějaký pedofil , i když ... No , na videích vypadá starší ( jde tam vidět jen triko a kalhoty - a kytara , wrauuuu :P ) ale budu mu věřit , že mu je 16 , držte palce :)

Wraauu , já mu ještě nenapsala ať si sebou přiveze kytaru ! Jdu to napravit . Ádios Smelos .
P.S . Už se mi nic psát nechce . Povídka nebude .

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angie Angie | Web | 8. srpna 2009 v 17:17 | Reagovat

mno teda já jsem nikdy neviděla ani zívajícího ani řehtajícího koně :D
a ta sestřenka musí být nějaká hodně nepříjemná... teda jako kdyby takhle mluvila o mé rodině, tak bych jí flusla do xichtu. Mou rodinu si do huby nikdo brát nebude jako...
jentak mimochodem. Já zvířata nemusim vůbec, ale nenadávám lidem, které je mají rádi.
a o TOM TVYM. Teda buď opatrná. Aby to opravdu nebyl nějakej úchyl. Většinou klukům přes internet já nevěřím ani slovo :D ale tak nebudu ti vyprávět o svých zkušenostech. Opravdu si dávej pozor ;-)
a ta poslední věta mě zabila málem :D
p.s: jak se ti podařilo poslat spam?? =/ ono se mi opravdu přidalo ke komentářům ke schválení... nechápu =/

2 Angie Angie | Web | 8. srpna 2009 v 17:20 | Reagovat

mno jako přečetla bych si jí, mno :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama